KARLŠTEJNŠTÍ MAZÁCI o. s. kola kytara kanoe lyže snowboard sex


Galerie jsou řazeny od nejnovějších. Abecední seznam najdete vpravo.

Karlštejnské rockování 14 (11. 2. 2017)

Foto: Šárka Vokáčová

Vstup do fotogalerie
FOTOGALERIE

První Rockování v roce 2017 uvítalo kapelu Miss Ellie. Zahrála cover verze např. od Nirvany nebo Pink Floyd, ale také od českých Kabátů nebo Horkýže Slíže.


Karlštejnský mazec VI (28. 5. 2015)

Foto: Richard Spitzer

Vstup do fotogalerie
FOTOGALERIE

I přes krátkou nepřízeň počasí se šestý ročník povedl a nabídl opět pestrou směs všech možných žánrů. Lidé se bavili a muzikanti si festoval užívali. Přesvědčte se sami…


Vzpomínky na Mazec - kdo nám hrál

Foto: Richard Spitzer, Šárka Vokáčová, Ivana Kasíková

Vstup do fotogalerie
FOTOGALERIE

Jsou tu další fotky z nové série galerií "Vzpomínky na Mazec". Tentokrát se ohlížíme zpět do uplynulých pěti ročníků a připomínáme si, jaké kapely už na nich zahrály.


Karlštejnské rockování 10 (13. 2. 2016)

Foto: Šárka Vokáčová

Vstup do fotogalerie
FOTOGALERIE

Na jubilejním desátém Rockování se sešly kapely Akrobat a Tenemit. A protože tu z osmého a devátého Rockování fotky nejsou, jistě se rádi podíváte, jak to tentokrát probíhalo.


Vzpomínky na Mazec - největší fanoušci

Foto: Richard Spitzer, Šárka Vokáčová, Ivana Kasíková

Vstup do fotogalerie
FOTOGALERIE

Přinášíme Vám první fotky z nové série galerií, kterou jsme nazvali "Vzpomínky na Mazec". V ní se ohlédneme za uplynulými pěti ročníky, přičemž si tak zpříjemníme čekání na Mazec s číslem VI.

Dnes Vám představíme největší a také nejvýznější fanoušky, kteří si nářez rocku opravdu užívali!


Karlštejnský mazec V (6. 6. 2015)

Foto: Richard Spitzer

Vstup do fotogalerie
FOTOGALERIE

Pátý ročník byl ve znamení velkého vedra, takže si kapely užily opravdu pořádný "pekelný metal", i když hráli třeba rock. Nicméně všechno se podařilo, o čemž se můžete přesvědčit ve fotogalerii.


Karlštejnské rockování 7 (11. 10. 2014)

Foto: Šárka Vokáčová

Vstup do fotogalerie
FOTOGALERIE

Na sedmé Rockování přijali pozvání nejen staří známí, kapely The Metuzalém a Tenemit, ale nově i Tyvole.

Sedmička je šťastné číslo, a tak věříme, že si i toto rockování všichni dosyta užili. Podívejte se na fotografie - lepší důkaz pohody a dobré nálady nenajdete.


Mazácká tiskovka (10. 8. 2014)

Foto: Šárka Vokáčová

Vstup do fotogalerie
FOTOGALERIE

Druhou srpnovou sobotu mohli Mazáci a všichni jejich příznivci přijít do areálu Obecního úřadu, něco popít, pojíst a poklábosit si při tom o všem možném. Nechyběla ani možnost vyzkoušet si na řece paddleboard, k dispozici bylo také dětské hřiště.


Karlštejnský mazec IV (14. 6. 2014)

Foto: Šárka Vokáčová, Richard Spitzer

Vstup do fotogalerie
FOTOGALERIE (společná)

Letos už proběhl Mazec zase v ohlášeném červnovém termínu. Žádná povodeň nás nedonutila ke změně. V autokempu hřálo sluníčko, hrála se muzika všech možných žánrů a všichni si to užívali. Ostatně, podívejte se sami…

Zde si můžete prohlédnout
galerii fotek Šárky Vokáčové
.


Rocková pípa Radia BEAT (31. 5. 2014)

Foto: Šárka Vokáčová

Vstup do fotogalerie
FOTOGALERIE

Mazákům se podařilo domluvit rockovou pípu Radia BEAT v Restauraci U Janů. Hostem byl sám moderátor rádia Honza Tomek. Z fotografií můžete zjistit, jak celá akce probíhala.


Karlštejnské rockování 6 (22. 3. 2014)

Foto: Šárka Vokáčová

Vstup do fotogalerie
FOTOGALERIE

Ani v roce 2014 nepolevujeme v naší rockové aktivitě, a tak jsme opět v restauraci U Janů přivítali drsné rockery a k tomu pěknou zpěvačku. Ostatně, podívejte se sami, jak se všichni bavili...


Karlštejnské rockování 5 (7. 12. 2013)

Foto: Šárka Vokáčová

Vstup do fotogalerie
FOTOGALERIE

Počátkem prosince se opět v Karlštejně představil Pavel Marcel. Tentokrát s mladou zpěvačkou Kristýnou Foltýnovou a seskupením Allstars. Hostem večera byla bigbeatová kapela Beruška.


Karlštejnský mazec III (7. 9. 2013)

Foto: Richard Spitzer

Vstup do fotogalerie
FOTOGALERIE

Napodruhé, ale přece. Tak by se dal charakterizovat III. ročník Karlštejnského rockového mazce, který byl kvůli povodním přesunut z 8. 6. na 7. 9. 2013. Fotogalerii najdete i na naší facebookové stránce.


Karlštejnské rockování 4 (11. 5. 2013)

Vstup do fotogalerie
FOTOGALERIE

V sobotu 11. května proběhlo již IV. Karlštejnské rockování v restauraci U Janů. Pozvání přijaly (stejně jako v únoru) kapely Tenemit a Bugr, které společně zapůjčily aparaturu na ozvučení.


Karlštejnské rockování 3 (23. 2. 2013)

Foto: Václav Mottl

Vstup do fotogalerie
FOTOGALERIE

Do karlštejnské restaurace U Janů pozvali Mazáci opět pořádné rockery, kteří dokázali návštěvníky zvednout ze židlí a dobře se bavit...


Mikulášská show (8. 12. 2012)

Foto: Václav Mottl

Ani v roce 2012 nebyly děti ochuzeny o dobrou zábavu, končící mikulášskou nadílkou. Pokud jste nemohli ten příjemný sobotní čas strávit s námi, podívejte se na fotogalerii, jak to všechno probíhalo...

 

Karlštejnské rockování 2 (6. 10. 2012)

První říjnovou sobotu sezvali Mazáci do sálu karlštejnské restaurace U Janů tři kapely - Avion, The Metuzalém a Tenemit. Podívejte se, jak se účastníci dobře bavili.

 

Karlštejnský mazec II (9. 6. 2012)

Foto: Ivana Kasíková

Po loňském úspěšném uspořádání I. Karlštejnského rockového mazce jsme připravili II. ročník. V sobotu 9. června 2012 se 15 hodin opět rozezněla v autokempu Karlštejn rocková hudba.

 

Sázava (19. 5. 2012)

Na přivítání jara jsme absolvovali jednodenní sjezd Sázavy z Týnce do Pikovic. Počasí se vydařilo!

 

Karlštejnské rockování 1 (12. 5. 2012)

V sobotu 12. 5. 2012 proběhlo v Karlštejně v restauraci U Janů takové malé zahřívací kolo před druhým ročníkem Mazce. V místním sále vystoupily kapely Badys, Vosí hnízdo a Menriot

 

Dětský karneval (15. 4. 2012)

V neděli 15. 4. 2012 uspořádala TJ Sokol Karlštejn, zastoupená Gábinou Vobořilovou ve spolupráci s o.s. Karlštejnští mazáci, Dětský karneval v restauraci U Janů.

 

Adelboden 2012

V roce 2012 se uskutečnil III. zájezd do Adelbodenu, a dá se říci, že co se týče podmínek na lyžování, asi nejlepší.

 

Mikulášská show (4. 12. 2011)

Mikulášskou show jsme uspořádali druhou adventní neděli od 14.00 hod. v restauraci U Janů. Role pořadatelů přijali – Franta, Karel, Martina (čertice) a Lenka. Připravili pro děti nadílku a od 13 hod. netrpělivě vyhlíželi první děti...

 

Jarní dětská Berounka (22. 5. 2011)

Každý rok (tedy 7 let) jezdíme s dětmi jarní Berounku. Je to přeci naše řeka a úsek z Berouna do Karlštejna nemá chybu.

 

Tak ještě jednou Brdy (6. 11. 2011)

Tak jako jsme jeli poslední výjezd v týdnu, tak jsme naplánovali na neděli 6. 11. Brdy. Protože se nám blíží zima, je to možná úplně poslední možnost svést se na kole.

 

Kytín s Výčepem a výletem (1. – 2. 10. 2011)

Martin z Výčepu nám napsal, že v sobotu 1. 10. hrají v Kytíně na fotbalovém hřišti. Během tak krátké doby jsme nestačili dohodnout větší partu, tak jsme vyrazili sami, tj. Fanda a Lenka. Druhý den dopoledne jsme vyrazili na kolech. Samozřejmě jsme jeli trasu podle textu písničky Léto od Výčepu – Kytín, Voznice, Chouzavá.

 

Vinobraní (24. – 25. 9. 2011)

Tak jako každý rok, proběhlo i letos o posledním zářijovém víkendu Karlštejnské Vinobraní. Narozdíl od předcházejícího roku návštěvníkům tentokrát přálo počasí. Zájemcům o konzumaci vína či různých dalších dobrot svítilo po oba dny sluníčko, doprovázené příjemnou teplotou.

 

Kokořín (9. – 11. 9. 2011)

Na druhý víkend v září jsme naplánovali výlet na Kokořín. Předpověď počasí byla příznivá, jenom nás vyrazilo málo. Nicméně výlet vyšel naprosto výborně, počasí nám opravdu přálo, parta byla výborná a terén vynikající.

 

Sázava (27. 8. 2011)

Na rozloučení s prázdninami jsme pro děti naplánovali sjezd řeky Sázavy – z Týnce nad Sázavou do Pikovic.

 

Západní Brdy 2011 II

Tak jsme se zase rozhodli vrátit do Západních Brd a spojit to s koncertem Špejbl's Helprs (AC/DC revival). Plánovali jsme vyrazit vlakem do Hořovic, přejet přes Západní Brdy do Hostomic na koncert a druhý den ráno přes Hřebeny domů.

 

Špejbl's Helprs (20. 8. 2011)

Dne 20. 8. 2011 jsme vyrazili do Hostomic na velice povedený koncert revivalu AC/DC s názvem Špejbls Helprs. Podívejte se, jak se akce vydařila... :-)

 

Karlštejnský mazec I (11. 6. 2011)

Foto: Richard Spitzer

Dne 11. 6. 2011 jsme pořádali první ročník rockového festivalu, kterého se zúčastnilo 6 kapel (Emotion Pictures, Alexxia, The Metuzalém, Garant, Výčep a Joe Berry Band s hostem Pavlem Marcelem). Akce se setkala se slušným úspěchem, na kapely se přišlo podívat více jak 250 lidí.

 

Zbirožský potok (17. 4. 2011)

Další naše letošní celodenní trasa na kolech byla stanovena na 17. 4., směr Beroun, Zbiroh (vlakem) a dál podél Zbirožského potoka přes Skryje, Křivoklát, Zbečno a Jenčov do Nižbora.

 

Západní Brdy 2011 (3. 4. 2011)

Letošní první celodenní výlet vedl do Západních Brd. Datum startu 3. 4. 2011, čas 7.55, odjezd vlakem do Svojkovic. Ranní teplota +3 stupně nebyla nic moc, ale naštěstí stoupala, až jí chvílemi bylo až až.

 

Adelboden 2011

I v roce 2011 jsme se vypravili na týden zalyžovat si do švýcarského Adelbodenu.

 

Adelboden 2010

V roce 2010 jsme vypravili autobus a podnikli týdenní pobyt ve švýcarském horském středisku Adelboden.

 


 

Mantis-a templates, tip Fotoaparáty a fotogalerie